STOWARZYSZENIE


PSWNCH

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, cały czas się rozwijamy. Wbrew powszechnej opinii, postęp technologiczny w dziedzinie układów chłodzenia i klimatyzacji jest ogromny. Samochody sprzed dekady można było jeszcze naprawiać za pomocą przysłowiowego „młotka i śrubokręta”, jednak w dzisiejszych czasach potrzebna jest fachowa wiedza i odpowiednie, specjalistyczne narzędzia.

Wysoce profilowana działalność naszej firmy wymusiła potrzebę nawiązania kontaktów z podobnymi fachowcami. Z tego powodu zawiązało się PSWNCH, którego jesteśmy współzałożycielem.
Polskie Stowarzyszenie Warsztatów Naprawy Chłodnic zrzesza najlepsze w Polsce firmy zajmujące się kompleksowym serwisem i sprzedażą elementów układu chłodzenia pojazdów. Dzięki kontaktom z inżynierami – teoretykami, oraz mechanikami – praktykami, możemy zagwarantować Państwu usługi na wysokim poziomie.
Natomiast dzięki wspólnej polityce rynkowej i restrykcyjnej kontroli jakości oferowanych usług, zapewniamy najwyższy poziom obsługi i konkurencyjne ceny w warsztatach członkowskich.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Stowarzyszenia:

http://chlodnice.pl/